Contractor Tools

en flag
fr-CA flag
zh flag
fr flag
de flag
it flag
id flag
ja flag
ko flag
pl flag
ru flag
es flag
th flag

Oto kilka narzędzi do codziennego użytku, aby upewnić się, że wykonasz pracę dobrze!

Oprogramowanie

Używamy i rekomendujemy następujące oprogramowanie:

Stos: Budowa startu

Nie ma lepszego czasu, aby ustawić swój zespół na sukces licytacji. Pożegnaj się z niedokładnymi, czasochłonnymi procesami startu i szacowania oraz witaj z szybkim, dokładnym i niezawodnym oprogramowaniem stworzonym przez wykonawców, dla kontrahentów. Zaplanuj demo z ekspertem STACK i dowiedz się, jak licytować i wygrywać bardziej opłacalne prace.

ConsensusDocs

Niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, z drogi, czy nawet w domu, platforma ConsensusDocs zapewnia natychmiastowy dostęp do dokumentów umowy z dowolnego komputera za pośrednictwem bezpiecznego portalu internetowego. Kontrakty ConsensusDocs są stale aktualizowane, aby nadążać za najnowszymi zmianami w praktykach budowlanych i aktualizacjach prawnych.

Oprogramowanie Runjob

Nasze internetowe oprogramowanie do zarządzania projektami budowlanymi doskonale nadaje się dla wszystkich osób związanych z procesem budowlanym: generalnych wykonawców, podwykonawców, dostawców, a nawet właścicieli. Nasze oprogramowanie zostało zaprojektowane przez wykonawców. Zaprojektowaliśmy procesy tak, aby były łatwe w obsłudze i intuicyjne. Runjob to proste, niedrogie i wydajne oprogramowanie dla wykonawców.

HCSS HeavyBid

Licytuj więcej pracy w krótszym czasie, wycinając dodatkowe kroki i eliminując zgadywanie. Działania i pozycje oferty mogą być budowane w locie, kopiowane z dowolnego poprzedniego oszacowania lub wyciągnąć z listy znormalizowanych działań pracy. HeavyBid jest przeznaczony do pracy we wszystkich gałęziach przemysłu cywilnego, w tym roboty ziemne, podziemne, autostrady, rurociągi, górnictwo, zakłady i inne ciężkie budownictwo.

Kalkulatory

Do codziennego podwójnego sprawdzania liczb, 4-funkcyjny, $5 Casio powinien zrobić. Masz jeden z nich już wbudowane w smartfonie, lub można dostać jeden za tanie w lokalnym sklepie lub Amazon.

Gdy konieczne jest określenie odległości między współrzędnymi planu, kątami na rysunkach lub innymi obliczeniami związanymi z pomiarami, najlepszym narzędziem do obliczeń takich jak ten jest kalkulator naukowy z funkcjami trygonometrycznymi. Kalkulator Twojego smartfona prawdopodobnie ma to wbudowane, wystarczy obrócić telefon w aplikacji kalkulatora.

Konwersja Imperial do/z metryki

Długość w Stanach Zjednoczonych jest nadal mierzona przede wszystkim za pomocą cali i stóp — cale sumują się do stóp, co oznacza, że jardy dodają się do mil. Nazywają się to jednostkami cesarskimi. Bardziej powszechnym sposobem na planecie pomiaru odległości jest zastosowanie systemu metrycznego — milimetry sumują się do centymetrów, a liczniki sumują się do kilometrów.

Jak nauczyć się konwertować cale na miejsca po przecinku. To na pewno nie nauka o rakietach. Istnieją trzy proste kroki:

Zapamiętaj dziesiętne odpowiedniki dla każdego cala.Załóżmy, że każdy 1/8 cala równa się 0,01 stóp.Dodaj 0,01 stopy do każdego calego cala dziesiętnego i gotowe!

Użyj tego poręcznego wykresu, aby pomóc Ci zacząć!

Wagi

Skala architekta jest specjalistyczną linijką zaprojektowaną w celu ułatwienia rysowania i pomiaru rysunków architektonicznych, takich jak rzuty kondygnacji i rzuty ortograficzne. W terminologii naukowej i inżynierskiej urządzenie do pomiaru odległości liniowej i tworzenia proporcjonalnych pomiarów liniowych nazywa się skalą. Urządzenie do rysowania linii prostych jest prostą krawędzią lub linijką. W powszechnym użyciu, oba są określane jako linijki.

Skala inżyniera jest narzędziem do pomiaru odległości i przenoszenia pomiarów w stałym stosunku długości. Powszechnie wykonany jest z tworzywa sztucznego lub aluminium i ma nieco ponad 12 cali (300 mm) długości, ale z zaledwie 12 cali oznaczeń, pozostawiając końce nieoznakowane tak, że pierwsze i ostatnie kleszcze pomiarowe nie zużywają się. Służy do tworzenia rysunków inżynierskich, powszechnie zwanych schematami, niebieskimi liniami lub planami w określonej skali. Na przykład na rysunku pojawi się „rozmiar jednej dziesiątej”, aby wskazać część większą niż rysunek na samym papierze. Nie należy go używać do pomiaru obrabianych części, aby sprawdzić, czy spełniają one specyfikacje.

Nie zapomnij również sprawdzić w sklepie z aplikacjami w smartfonie, czy nie ma aplikacji skalowalnych.

__________________Ten artykuł wykorzystuje materiał z artykułu Wikipedii „Scale linijki”, który został wydany na licencji Creative Commons Attribution-Share-Alike 3.0.